1.  Z ilu lekcji składa się kurs? Kurs składa się z piętnastu  lekcji po 120 minut każda, jedna lekcja w tygodniu. W dni świąteczne lekcji nie ma, kurs zostaje wtedy przesunięty. 
 2. Ile kosztuje kurs ? Cały kurs (15 lekcji po 2 godziny, łącznie z materiałami, testami oraz certyfikatem) wynosi €363,- od osoby.
 3. Czy wystawiana jest faktura? Tak.
 4. Czy jest możliwość lekcji w weekend? Lekcje prowadzone są przede wszystkim w weekend: sobota lub niedziela do wyboru.
 5. W jakich godzinach są lekcje ? Dokładna pora lekcji zależy od grupy. Dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu  zostaje podana definitywna pora zajęć. 
 6. Czy jest możliwość lekcji w tygodniu? Tak, lekcje prowadzone są również we wtorki, środy oraz czwartki rano w godzinach 09:30-12::30 oraz wieczorem w godzinach 18:30-21:00. UWAGA‼️W okresie sierpień - listopad 2019  nie będzie możliwości lekcji w tygodniu! 
 7. Czy jest możliwość płacenia w ratach? Tak, można opłacić kurs w czterech ratach, wtedy jednak kurs wyjdzie drożej, mianowicie 4 x €100. 
 8. Czy istnieje możliwość płacenia gotówką? Preferowana jest zapłata przelewem na konto, w ostateczności można też gotówką, wtedy jednak wyjdzie €2 więcej ( czyli €365). W przypadku płacenia gotówka należy naszykować odliczoną kwotę w banknotach, ze względu na to iż wpłatomat nie przyjmuje monet(dlatego też zostaje kwota zaokrąglona do €365). Przy płatności gotówką również otrzymujemy fakturę do odliczenia z podatku oraz kwitek jako dowód wpłaty. 
 9. Co w razie nieobecności? Zaległy materiał należy samemu nadrobić za pomocą notatek oraz filmików na YouTube. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy. To samo tyczy się rezygnacji z kursu - niezależnie od powodu rezygnacji. 
 10. Co jeśli wybrana grupa okaże się niewłaściwa? W przypadku źle dopasowanej grupy omawiamy zamianę na grupę poziom wyżej lub niżej.
 11. Jak długo trwa jedna lekcja? 120 minut. 
 12. Z ilu osób składa się grupa? Maksymalnie 8 osób.
 13. Czy otrzymam certyfikat po ukończeniu kursu? Po zdaniu końcowych testów wewnętrznych otrzymujemy certyfikat. 

Dalsze pytania proszę kierować na  


📌info@taaleffect.com 

📌SMS/WhatsApp 0616055490 

📌FaceBook