1.  Z ilu lekcji składa się kurs? Kurs składa się z dwudziestu lekcji po 90 minut każda, jedna lekcja w tygodniu. W dni świąteczne lekcji nie ma, kurs zostaje wtedy przesunięty. 
 2. Ile kosztuje kurs ? Cały kurs (20 lekcji po 1,5 godziny) łącznie z materiałami, testami oraz certyfikatem  wynosi €412,- od osoby.
 3. Czy wystawiana jest faktura? Tak.
 4. Czy jest możliwość lekcji w weekend? Lekcje prowadzone są przede wszystkim w weekend: sobota lub niedziela do wyboru.
 5. W jakich godzinach są lekcje ? Dokładna pora lekcji zależy od grupy. Trzy tygodnie przed rozpoczęciem kursu  zostaje podana definitywna pora zajęć. 
 6. Czy jest możliwość lekcji w tygodniu? Tak, lekcje prowadzone są również we wtorki, środy oraz czwartki  w godzinach 19:00- 20:30.
 7. Czy jest możliwość płacenia w ratach? Tak, można opłacić kurs w dwóch ratach, wtedy jednak kurs wyjdzie drożej, mianowicie 2 x € 210,-
 8. Czy istnieje możliwość płacenia gotówką? Preferowana jest zapłata przelewem na konto, w ostateczności można też gotówką, wtedy jednak wyjdzie €3 więcej ( czyli €415,-). W przypadku płacenia gotówka należy naszykować odliczoną kwotę w banknotach, ze względu na to iż wpłatomat nie przyjmuje monet(dlatego też zostaje kwota zaokrąglona). Przy płatności gotówką również otrzymujemy fakturę jako dowód zapłaty. 
 9. Co w razie nieobecności? Zaległy materiał należy samemu nadrobić za pomocą notatek oraz filmików na YouTube. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy. To samo tyczy się rezygnacji z kursu - niezależnie od powodu rezygnacji oraz formy płacenia. 
 10. Co jeśli wybrana grupa okaże się niewłaściwa? W przypadku źle dopasowanej grupy omawiamy zamianę na grupę poziom wyżej lub niżej.
 11. Jak długo trwa jedna lekcja? 90 minut. 
 12. Z ilu osób składa się grupa? Maksymalnie 8 osób.
 13. Czy otrzymam certyfikat po ukończeniu kursu? Po zdaniu końcowych testów wewnętrznych otrzymujemy certyfikat. 

Dalsze pytania proszę kierować na  


📌info@taaleffect.com 

📌SMS/WhatsApp 0616055490 

📌FaceBook