Hej🙋🏻‍♀️ to znowu ja🤦🏻‍♀️


Często wspominacie, czasem miewacie pretensje, że trudno się ze mną skontaktować telefonicznie, za co bardzo przepraszam.


 Niestety jest to prawie niemożliwe przy moim trybie. Możliwe może i jest, ale przyznam tak jest dla mnie wygodniej. 


Kiedyś już wspominałam na blogu jak wygląda mój dzień. Tutaj link


Od tego czasu dużo się zmieniło, ale nadal szkoda mi czasu na rozmowę telefoniczną, gdyż uważam że wszystkie informacje znajdują się na stronie. Jeszcze jedna rzecz: nie lubię rozmawiać przez telefon między odkurzaczem, garnkiem a dzieckiem. Sama uważam za nieprofesjonalne, gdy gdzieś dzwonię a po drugiej stronie słuchawki nie wiem czy głos odzywa się do mnie czy do płaczących w tle dzieci. 


Stworzyłam nawet listę często zadawanych pytań, tutaj link.


Ponadto staram się dosyć szybko odpisywać na Wasze wiadomość na FB lub na WhatsApp/SMS. 


Jeśli faktycznie nalegacie na kontakt telefoniczny, to niestety muszę umawiać tzw AFSPRAAK gdy „Tobie” i mi pasuje. 


Telefon więc sobie dzwoni i dzwoni, potem pełno nieodebranych połączeń, a jak już mam ten moment raz w tygodniu na administracje i odbiorę telefon to słyszę na „dzień dobry” zj**kę, zanim przechodzimy do konkretów. Tym konkretem bywa zazwyczaj pytanie: „ Udziela Pani lekcji przez Skype?” 


Tak przy okazji: lekcje przez Skype prowadzone są w tygodniu rano, nie ma niestety obecnie wolnych terminów, prawdopodobnie do końca tego roku. Istnieje również lista chętnych osób, które czekają aż się zwolni miejsce. 

Również wspomnę, że nie ma możliwości lekcji indywidualnych stacjonarnie. 


Chciałabym, żebyście mnie zrozumieli i nie

mieli pretensji. Ja (wiem, nie powinno się zaczynać zdania od „JA”)też jestem tylko człowiekiem, a nie robotem. 


Jeszcze dwie  kwestie poruszę. 

Chciałam mianowicie „wyprostować” dwie rzeczy.

  • nie pracuję u kogoś/ dla kogoś/ dla TaalEffect .. TaalEffect stworzyłam ja, więc nie mam innych rąk do pomocy. Począwszy na administracji, przez filmiki na YouTube aż do udzielania lekcji. Pytacie nawet czasami czy Ola z YT będzie udzielała lekcji. Tak, bo z nikim innym nie współpracuję. Aczkolwiek, jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam do kontaktu (mailowego). :D
  • Druga sprawa: nie zajmuję się niczym innym. Nie pracuje w biurze, w szkole itp... Prowadzę swoją dzałalność i staram się w 100% przykładać do swojej pracy. Jak to Holendrzy mawiają „Ik doe m’n best, maar soms lukt ‘t gewoon niet.” Mam tu na myśli utrudniony kontakt telefoniczny. Marzy mi się w przyszłości pomoc administracyjna. Nie znoszę robić faktur, pilnować płatności. Najlepiej to bym tylko szykowała materiały i prowadziła zajęcia. No ale cóż... charytatywnie tego nie robię. 🙈


Zakończę jak każdą wiadomość, czyli: w razie pytań proszę śmiało pisać.


Pozdrawiam

Ola